O společnosti

O společnosti Solight

 

Společnost Solight byla založena v roce 2009 se zaměřením na dovoz zboží a jeho následnou distribuci v sítích obchodních řetězců a klasických velkoobchodů i maloobchodů.

 

Počátkem roku 2010 jsme postupně získali zastoupení značek Case Logic (brašny, pouzdra a obaly na notebooky, audio, video či foto), Bandridge (propojovací AV kabely a příslušenství) a One for All (univerzální dálkové ovladače a pokojové antény) pro Českou a Slovenskou republiku, čímž se společnost Solight stala významným dodavatelem na poli distribuce AV a elektro příslušenství.

 

Obchodovaný sortiment se následně rozšířil i o další komodity značek Brondi (PMR vysílačky, dětské chůvičky, domovní alarmy), D-Clean (čisticí prostředky na elektronická zařízení), Intenso (CD/DVD média), Sanyo (baterie a nabíječky) a vlastní značku Solight (výrobky z oblasti elektrozboží a elektromateriálu).

 

Na konci roku 2011 se nám podařilo získat zastoupení také pro značky Clingo (univerzální držáky na mobilní zařízení) a JCB (nabíjecí a nenabíjecí baterie).

 

S naším zbožím se v současnosti můžete setkat v převážné většině řetězců a obchodů České a Slovenské republiky. Mezi významné partnery řadíme například Electro World, Alza.cz, Mironet, Datart International, NAY, Tesco Stores, Makro Cash&Carry, Metro Cash&Carry, K+B Expert, a další z řady velkoobchodních i maloobchodních distributorů.

 

Složením a pestrostí sortimentu, skladovými kapacitami, širokou sítí obchodních zástupců a propracovaným systémem služeb merchandiserů jsme vhodným partnerem pro všechny typy maloobchodního i velkoobchodního prodeje. Obchodním partnerům poskytujeme velmi zajímavé podmínky pro aktivní nabídku a další prodej našeho zboží. Tato nabídka je přitom neustále rozšiřována dle požadavků zákazníka i podle potřeb trhu.

 

Našim cílem je naplnění představ, požadavků a potřeb zákazníků souvisejících s prodejem zboží doplněné kompletním zákaznickým servisem. 
 

Značka Case Logic

 

Společnost Case Logic byla založena v roce 1984 v Boulderu v Coloradu (USA), s evropskou pobočkou v Gembloux v Belgii. Společnost si drží přední místo v oblasti výroby tašek na notebooky a prvků na ukládání a organizování elektronických, foto, video a audio přístrojů. Za tímto úspěchem stojí nejenom vysoká kvalita výrobků, jejich trvanlivost a praktičnost, ale také inovativní design a uplatňování nových technologií.

 

Ostatně vzhled a funkčnost hrají dominantní roli při tvorbě vzhledu nových produktů. Designérům společnosti Case Logic se tyto požadavky podařilo naplnit propojením kreativních prvků s trendy životního stylu. V širokém portfoliu výrobků Case Logic si tak každý může najít svůj oblíbený produkt odpovídající jeho unikátnímu stylu i potřebám.

 

Výrobky Case Logic jsou určeny jak profesionálům, tak pro každodenní běžné užívání. Produkty jsou vypracovány do posledních detailů, vysoce kvalitní materiál zaručí odolnost, pevnost i flexibilitu.
Barevné odstíny pouzder, brašen a obalů reflektují styly sezóny. Použité materiály zaručují bezpečnou ochranu proti mechanickému poškození i třeba proti nepříznivým vlivům počasí.

 

Case Logic vlastní více než 100 patentů na svůj inovativní design a technologie. Celkově zahrnuje ucelená řada produktů více než 500 ukládacích a organizačních řešení pro osobní i profesionální potřeby.
 

Kontakty

Novinky e-mailem

Přihlaste se pro odběr novinek a exklusivních nabídek